Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jofogás.hu nál esetleg valaki...

Jofogás.hu nál esetleg valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy tettem fel egy hírdetést , és jött egy vevő aki meg is vette, ki is fizette. Csak az a baj hogy ma akartam neki postázni és eltűnt a levelezésünk, ami tartalmazta a címet. És ez így nagyon ciki, és valahogy el akarom neki küldeni a címet. Mivel OTP-s vagyok ezért megnéztem az utalásnaplóban. de nem tudom vele felvenni a kapcsolatot. Mi tévő legyek? Válaszokat előre is köszönöm!

2015. dec. 4. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Jófosás :D :D


Láttam már olyat, hogy valaki feladott egy hirdetést, hogy jelentkezzen aki megvette a cipőjét mert eltűnt a cím. Talán így megtalálod.

2015. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az otp-be lekéred az utalás számát , kiderül melyik csoportba tartozik . Az információval személyesen az ügyintézőt megkeresed és elmondod a történetet . Ott le van adva a telszáma és felhívja a bank , közli a tényt és megkérdezi kiadhatja e neked a mobilszámát . Nálam ez sikerült .
2015. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
írsz a jófogásnak, hátha tudnak segíteni. Ha nem küldöd el, akkor úgyis írni fog neked egy idő után. Az előző is adott egy jó, bankos ötletet.
2015. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!