Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most nem tudom mi. Babona?...

Ez most nem tudom mi. Babona? Hogyan tudom legyőzni, hogy ne folytassam tovább ezt a hülyeséget?

Figyelt kérdés
Fel eve biztos van hogy elkezdodott.. Ez ugy van hogy mondjuk irok egy peldat.. Fogok egy poharat iszok, majd nem csak leteszem az asztalra aztan kesz, hanem meg 4szer leteszem-felemelem-leteszem-felemelem mert ha 3szor teszem le akkor biztos balszerencsem lesz mert a 3mas balszerencses szam szerintem.. Meg a ciponek a fuzoje nehogy a cipo alatt legyen mert az balszerencse.. A konyveket is 4szer oda-vissza teszem az asztalon mert ha 3szor akkor balszerencse.. Es ami a leggyakoribb, hogy nem birok semmit sem csusztatni az asztalon mert az balszerencse.. De annyira elegem van.. De minden targgyal ezt csinalom.. Legyszi segitsetek valahogy, bele fogok orulni..

#Zdhndhdz
2015. dec. 4. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Pszihológushoz kell menned, ez nem babona, ezt úgy nevezik, hogy KÉNYSZERBETEGSÉG.


Elég gyakori a modern világban.

Van, aki mindenhova 6-7szer megy be, hogy tökéletesen menjen be, van, aki 40-szer köszön, hogy jó legyen a hangsúly, meg minden, ez kényszerbetegség.

2015. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!