Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto Shippuuden után lesz...

Naruto Shippuuden után lesz még valami?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki mennyire jártas a témában, de érdekelne, hogy Naruto Shippuuden sorozat befejeztével lesz valami? Gondolok arra, hogy Boruto sotozat. Mivel láttam lesz/van Boruto movie, sorozatba is lesz? Nagyon remélem személy szerint, mert megunhatatlan és hiába néznek le sokan 21 éves létemre ilyen anime nézései miatt, nem tud érdekelni, ez vagyok én.

2015. dec. 6. 00:34
 1/4 anonim válasza:

Pacsi tesó! :)

Mondjuk én 20 vagyok, de semmi nincs abban, ha ennyi idősen animéket nézel. Sokkal jobb, mint amiket leadnak az Cartoonnetwork-on vagy egyén más, specializálódott adókon. Az élőszereplős műsoron nevelkedett sarjak többségétől ne is várj semmit.


Ha igaz a hír, lesz manga Boruto-val. Gondolom az is követni fogja az elődei sorsát - meg lesz animésítve.

2015. dec. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy sok hasonló korúak is így vannak vele, mint én :) Valóban a ma vetített szennyek elbújhatnak az összes anime mellett, a nyomdokába sem érnek. Teljesen értelmetlen, semmitmondó az egész... Ezért lesz sok fiatal ütődött, mert ilyeneken nőnek fel, kimarad ez az élmény az életükből. Sajnálom, hogy Magyarországon kevés kereslet van erre, bár amíg van ez a kis közösség, kiknek köszönhető, hogy láthatjuk a lefordított animéket, kik energiát fektetnek bele és megosztják nekünk, addig van esély rá, hogy mások rátaláljanak erre a világra.


Én is úgy tudom, hogy lesz/van manga Boruto. Számítok is nagyon-nagyon a sorozatra, remélem nem fogynak ki az ötletekből a készítők.

2015. dec. 6. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy kis bemutató a Naruto:Gaiden.Ez főként Saradáról szólt,Sasuke és Sakura gyermekéről.Am én is valószínűnek tartom,hogy lesz a Borutoról egy sorozat.Szerintem amúgy nem gond,hogy 21 éves fejjel valaki ilyet néz,csak az a gáz,ha nem tudod megkülönböztetni a való életet az animével.
2015. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mangadrawing válasza:
Biztos hogy lesz. Mar bemutato videokat is lehet latni a Borutorol.
2015. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!