Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha veszek egy boxert és...

Ha veszek egy boxert és megtalálják egy igazoltatás során akkor is meg büntetnek?

Figyelt kérdés
Olvastam valami olyasmit hogy ha nem hordom csak a zsebembe van vagy a táskámba akkor nem büntetnek meg igaz ez ?

2015. dec. 6. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Marhaság. Közterületen nem lehet nálad.
2015. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem , köszi a választ
2015. dec. 6. 12:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha táskában van az nem viselés,hanem szállítás! Azaz ha a táskádban (ÖVTÁSKA NEM!!!)hordod,akkor a rendőr nem szólhat!


Egy SÜN.

2015. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A bokszer KKV, mindegy hol van, szabálysértés.


[link]

2015. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4.-nek.


A boxer valóban KKVE,de a vásárlása,SZÁLLÍTÁSA,tartása NEM TILOS!!!!


HA a táskában viszi az NEM TILOS!


Egy SÜN!


(Rendőr vagyok,hagy tudjam már jobban.)

2015. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ok! Te tudod! (rosszul)


"tilos a közbiztonságra különösen veszélyes eszközt közterületen, nyilvános helyen - ideértve az ott lévő járművek belső tereit is -, valamint közforgalmú közlekedési eszközön birtokolni"


Ott kezdődik, hogy egyszerű emberként meg sem veheted:


"Dobócsillag, rugóskés, ólmosbot, gumibot, boxer, elektromos sokkoló, 20 gramm töltőanyag tömeget meghaladó gázspray csak a 3. § (2) bekezdésének a) pontjában meghatározott szervek részére forgalmazható."

2015. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6.-nak.


"tilos a közbiztonságra különösen veszélyes eszközt közterületen, nyilvános helyen - ideértve az ott lévő járművek belső tereit is -, valamint közforgalmú közlekedési eszközön birtokolni"


Akkor,hogyan viszel haza egy 8 cm-nél hosszabb konyhakést?

Hogyan megy el edzésre egy iaidot (japán,kardos sport)gyakorló sportoló?



"Dobócsillag, rugóskés, ólmosbot, gumibot, boxer, elektromos sokkoló, 20 gramm töltőanyag tömeget meghaladó gázspray csak a 3. § (2) bekezdésének a) pontjában meghatározott szervek részére forgalmazható."


Ezt SENKI nem tartja be! Életszerűtlen!


Ezen az alapon a vadászboltok,military shoppok,harcművész boltok 99,9% AZONNAL bezárhatna!

2015. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja,és ezen az alapon naponta razziázhatnánk pl.: ninjutsu edzéseken,ahol dobócsillaggal is gyakorolnak.
2015. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne sarkíts és ne forgasd ki amit írtam, nem konyhakésről volt szó!


Az meg, hogy MO.-n mi életszerűtlen ne firtassuk, mert itt leszünk estig.

Én csak a törvényt idéztem.

Van még egy pár olyan törvény/jogszabály ami szembemegy egy adott szakma "szokásaival", gyakorlatával.

Pl. kalibert vadászpuskán csak puskaműves mester módosíthat, de csövet (ugyanolyanra) már a puskaműves is cserélhet. (a munkafolyamat meg szinte ugyan az, méretezni a mester sem fogja)



(még véletlenül sem akarok vitatkozni!)

2015. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tehát, kedves sün, jól értem, hogy azokat a törvényeket, amiket én életszerűtlennek ítélek meg, nyugodtan áthághatom? Ezt akarod sugallni, mint rendőr?


Akkor ezentúl ugye nem kapok büntetést, ha a harmincas táblánál ötvennel haladok, vagy ha a részeget, aki a kapum elé hugyozik, agyonverem egy vascsővel? Mert én így tartom korrektnek és életszerűnek.


Ugye majd hivatkozhatok rád és az állásfoglalásodra a bíróságon? Megadnád a neved, rendfokozatod, szolgálati helyed és jelvényszámod? Privátban is jó lesz, köszönöm.

2015. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!