Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihez lehet panasszal fordulni...

Kihez lehet panasszal fordulni, ha egy rendőr az igazoltatás során alpári módon, lenézően beszél velem?

Figyelt kérdés
felírtam a jelvényszámát is.
2012. aug. 29. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá. A legtöbben így beszélnek az emberrel. Mielőtt bárki elkezdené nem vagyok rendőrgyűlölő, sőt! Engem nem zavar, ha igazoltatnak vagy valahol traffipax van. Ez a dolguk, de tény, hogy nagyon bunkók tudnak lenni.
2012. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazán senkihez... de ez a legtöbb dologgal így van. Aminek pedig van helye "reklamálni", 90%-ban azokból sem lesz semmi, tapasztalat. Nem sok ilyen volt, de az nyomós.


Felejtsd el, élj tovább, itthon a többség bunkó, legyen bármi a foglalkozása. (SAJNOS)

2012. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kár...
2012. aug. 30. 01:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Miket mondott a szerencsétlen egyébként? :)
2012. aug. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát lesz*rházizott, meg akart ütni, mert megkérdeztem, hogy nem lehetne-e emberi hangnemben beszélni velünk (mert kettőnket állított meg), lehülyézett, meg leengedtette velünk a kerekeket. Aztán mondtam, hogy nem engedem le teljesen, de arra már nem szólt semmit.
2012. aug. 30. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam még tanúja bunkó rendőri viselkedésnek. 1x igazoltattak, full udvariasak voltak, aztán meg tanúja voltam, ahogy elvezetnek egy lepukkant, emberi hulladék bűnözőt, vele is normálisan beszéltek. Lehet, hogy ez csak az én környékemen van így.
2012. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!