Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik az alábbi eszközök? Mire jók?

Mik az alábbi eszközök? Mire jók?

Figyelt kérdés

Vettem egy quad405 erősítő kitet, és kaptam mellé ilyen alkatrészeket is, de nem tudom, hogy mire jók... Ebben kérném a segítségeteket.


Itt vannak az alkatrészek: [link]



2015. dec. 7. 07:59
 1/3 Kulcsos7 válasza:

Az első egy tranzisztor hűtőcsillag, a melette lévő kettő. tranzisztor lábtávtartó,az átlátszó lap elektromos szigetelő vagy hőszigetelő lehet. az utlolsó kettő LED foglalat, ha jól látom.

A két fehér hengert nem tudom azonosítani.

2015. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fehér hengerek lábszigetelők. A hosszú, szigeteletlen lábakra (esetleg átkötésekre, ellenállás huzalokra) lehet ráhúzni, hogy kisebb eséllyel taperolj rájuk. Az átlátszó lap az szilikát lapka. Ezt a nagy teljesítményű tranzisztor és a hűtőborda közé kell tenni. Elektromosan elszigeteli a kettőt egymástól. A hőt viszont jól átengedi, így a hűtőborda elláthatja a hűtő funkcióját.
2015. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetve, a két fehér műanyag cső lehet még csévetest is. A quadokba tekerni szokták a tekercseket, mert olyan egyszerű légmagos tekercsek, hogy nem érdemes készreszereltet adni. Megmondják, hogy ilyen átmérőre (a műanyag cucc adja) tekerj n darab menetet x vastag zománcozott huzalból.
2015. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!