Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Termelek-e profitot, ha az...

Termelek-e profitot, ha az alábbi stratégiát használom sportfogadásnál? A számok valósak, már lejátszott mérkőzések eredményei.

Figyelt kérdés
Van 290 mérkőzés melyből hazai csapat nyert 180 db-ot, döntetlen 60 lett és 50 vendég győzelem. lesz-e profitom, ha mérkőzésenként megfogadom a hazai (1) illetve ugyanazon mérkőzésen megfogadom a hazai+döntetlen (1X) kimenetelt? Hazai odds 1,75, hazai+döntetlen 1,22. Tét 1 forint. Ezt nem lehet kötésben, csak külön külön.

2015. dec. 7. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem. De ez nem olyan nehéz. Egy meccset figyelembe véve összesen 2 forint tétet tettél fel. Ha a hazai csapat nyer, még akkor is csak 1,97 forintot nyersz vissza. Ha döntetlen, akkor 1,22-t. Ha pedig vendég, akkor semmit. Szóval még a befektetett pénzed sem térül vissza.

Amúgy szerintem ilyeneken ne is gondolkozz, mert matematikailag úgy van kitalálva az egész, hogy lehetetlen az, hogy te mindenképpen nyerj. Egyszerűen nem tudsz úgy fogadni, hogy annak valószínűsége, hogy minimum a befektetett pénzed megtérüljön, 100% legyen.

2015. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet! Ha a hazai csapat nyer akkor mindkét fogadásom nyert,így nem csak a befektetett pénzem nyerem vissza ,de szerintem profitot is termel.Ha van kedved számold ki légyszíves még egyszer,lehet,hogy én tévedek.Igazán köszönöm válaszod,Üdv
2015. dec. 7. 11:35
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyersz egyszer 1,75 forintot, meg még egyszer 1,22 forintot. Ez összesen 1,97 forint. De attól te még a két szelvényért 2 forintot fizettél.
2015. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Az 2.97 inkabb:)


Amugy utolag konnyu nyero strategiat kidolgozni. Ha ezzel pluszban jonnel ki nehany ezer meccs utan is, azt mondom hogy erdemes ra penzt szanni.


Amugy szerintem a sportfogadas nem teljesen veletlenszeru, ezert nagyot is bukhatsz.

2015. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is 2,97 :)


Összességében 12090 már lejátszott és előre megtippelt mérkőzésem van dokumentálva. Sajnos az oddsok nem mindig ilyen magasak,de nagy átlagban elfogadható szinten vannak. Igazából csak arra lennék kíváncsi,hogy szerintetek (matematikailag) mennyiszer találkozik az 1-es fogadás az 1x-es fogadással az adott mérkőzésen belül,az általam leírt számok (mérkőzések és kimeneteleik) szerint. Amúgy teljesen igazad van,nem a legkönnyebb ebből profitot termelni,már nekem is csúszott be igen nagy bukfenc,de ha jó a bank menedzsment akkor nincs túl nagy meglepi,de ez sport ,itt bármi megtörténhet...nem véletlen lehet rá fogadni. Szóval ha valaki le vezetné nekem matematikailag a kérdésemre a választ,annak fizetek egy sört :)

2015. dec. 7. 12:44
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

Matematikailag ez igy nez ki:

[link]

2015. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ebben mennyire vagy biztos? Idáig egyezik a számításunk,és ha nagykorú vagy tényleg meghívnálak egy sörre :) Tudtam én,hogy nagy hatalma van az alkoholnak (ezt csak viccnek szántam,remélem nem sértettelek meg vele) Köszönöm,hogy időt szakítasz rám
2015. dec. 7. 16:18
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Koszi, van most sajat sorom:)


Ha a tobbi odds-t is beirom, lathato hogy melyikre eri meg tenni legjobban, melyiknek a legnagyobb a varhato erteke (=esely*odds). A 2 kozul eddig minden penzt a hazai csapatokra kell pakolni.


Amugy az X-esekre azert adhatnak aranylag kevesebb odds-ot, mert igy is sok ember megveszi. Szoval ennek piaci okai is lehetnek a valoszinusegszamitas mellett.

2015. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Halott ügy.
2015. dec. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm az eddigi válaszokat,viszont lenne még egy kérdésem: napi szinten sportbefektetéssel foglalkozom,és jelenleg 11744 mérkőzésem van dokumentálva melyeket előre megtippeltem és lejegyeztem az eredményeket is. Szóval: 11744 mérkőzésből 4359 meccset találtam melyekre hazai (1) sikert vártam. Ebből 2613 db (59,944942%) mérkőzés végződött hazai győzelemmel,957 db döntetlen (21,9545767 %) és 789 db vendég (18,1004818 %)eredmény született. Mint látható az 1X-es kimenetel igen magas (81,8995182% összesen 3570 db) sikeres találatot mutat ezért minimum kettes kötésben és 1x-es várható győzelemre játszanám meg a meccseket. Mennyire esik vissza a nyerési esélyem (%-ban),ha hazai+döntetlen (1X)kimenetelen kettes kötésben játszom meg a mérkőzéseket?
2015. dec. 10. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!