Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok(F).Borsod-Abaúj-Zemplén megyében lakok. A megyén belül szeretnék állást találni. CAD-CAM informatikusként végeztem most októberben. Belekezdtem ,de csak közben jöttem rá,hogy nem érdekel. Próbáltam elhelyezkedni valahogy benne, de tapasztalat nélkül nem kellek senkinek. Felvettek egy gyárba , egy hete vagyok ott 3 műszakba. Éjszakásra raktak egyből. A legalján kezdek, azt ígérik ,hogy majd a későbbiekben lehet rá kilátás ,hogy magasabbra is jutok. Ahova én szeretnék talán éveknek is elkell telnie . De már most látom, hogy ez az egész hidegen hagy.. az egész gyár ... a monotonitás...szabadidőm sincs. Erősen foglalkoztat a gondolat ,hogy otthagyom és vmi más szakképesítést szerzek. Elhiszem ,hogy nincs álom munka, ha van is az emberek nagyrészének nincs része benne. De félig álom munka talán van.
2015. dec. 7. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Először találd ki, hogy mit szeretnél tanulni.
2015. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy kimondottan nincs határozott elképzelésem arról, hogy mit tanulnék. Olyan állás lenne aktuális a számomra , ami mellett van szabadidőm és nem monoton mint egy gyári meló. Ott valahogy én is egy gépnek érzem magam...
2015. dec. 7. 18:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennek fényében szóba jöhet bármi. Ami épp elém tárulkozik az ingyenes képzések között.
2015. dec. 7. 18:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok válogatós , nem piszkos a munka nekem, de legyen életem is .
2015. dec. 7. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!