Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb/legmeghatób...

Mi volt a legszebb/legmeghatóbb meglepetés/gesztus/ajándék amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés

Karácsony. Tudnék venni a páromnak(férfi/30) rengeteg dolgot. Majdnem egy éve vagyunk együtt. Úgy érzem eléggé ismerem. Tudom mik a kedvencei. Tudom mit szeret. Tudom mi tetszik neki.

Vehetnék neki egy új teniszütőt, vehetnék egy drága órát. Bőrcipőt. Az anyagi keret épp meglenne rá, tekintve, hogy külföldön élünk(a párom külföldi).

Viszont épp ezen oknál mindene megvan amire szüksége van. Bármit bármikor megvehet magának ami megtetszik neki, amit megkíván. A tárgyak nem sokat jelentenek egyébként sem. Főleg, hogy én is öt perc alatt besétálhatok egy üzletbe és öt perc alatt vehetek neki egy kisebb vagyonért valamit, ami ugyan biztos örömet okozna, de energiát nem fektettem bele, érzelmi értéke nincs.


Viszont. Én szeretem éreztetni az emberekkel, hogy fontosak, értékesek,hogy figyelnek rájuk és az apró dolgokra, amiket megemlítenek.

Szülinapján sikerült meghatnom. Nagyon. Az a tekintet az arcán minden a meglepetésbe beleölt, kemény munkával eltöltött percet megért.


Szóval, így ennyi rizsa után, csak annyit szeretnék kérni, hogy írjátok le a legszebb meglepetést/legmeghatóbb dolgot, amit valaha karácsonyra/szülinapra/csak úgy kaptatok/valaki tett értetek. Hátha megihlettek, vagy a történeteiteket olvasva felötlik valami a fejemben. :)

Itt főleg az olyan dolgokra gondolok, amiknek nagy érzelmi értéke is volt(esetleg ha az anyagi értéke is az lett volna :D )


Előre is köszönöm mindenkinek!


2015. dec. 7. 23:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!