Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mi történne ha ez...

Vajon mi történne ha ez bekövetkezne?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy hirtelen mindenki megvakulna, és senki nem érezne többé ízeket. Megvakulást úgy értem, hogy az emberek látnák egymást, de nem a fizikális valójukat,külsejüket hanem egymás lelkeit látnánk , a lélek örömeit és azt is, hogy kit mikor bántunk meg az kivetülne az ember lelkére. Az ízeket nem éreznénk és nem is lenne az a nagy zabálás, öröm keresés a kajában , talán végre mindenki csak akkor enne, amikor éhes?

2015. dec. 8. 11:44
 1/2 Pelenkásfiú ***** válasza:

"talán végre mindenki csak akkor enne, amikor éhes"

Vagy mi lenne, ha MINDENKI ehetne, amikor éhes?


Amúgy érdekes, hogy ezt látod a világ legnagyobb problémájának, hogy néhány ember örömét leli az evésben. :D (Én nem.)


Szerintem nagyobb gondok is vannak...

2015. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Enigma-108 ***** válasza:

Hogy mi történne ?

Katarzisok lökéshullámai és zokogásban törne ki a világ.

Ha az emberek látnák mindazt ami a lélekben zajlik, hogy néhány szavukkal milyen fájdalmakat és összeomlásokat tudnak a másikban előidézni...nos azt nem sokan bírnák végignézni ép ésszel.

2015. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!