Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó animék? Küldenétek nekem...

Jó animék? Küldenétek nekem kihagyhatatlan animéket rövid pár szavas tartalommal?

Figyelt kérdés
Az is jó ha a műfaját irjátok oda. Minden jöhet vígjátéktól a shounenig vagy yaoi bármi.

2015. dec. 8. 20:04
 1/9 Pelenkásfiú ***** válasza:
Pokémon, Inuyasha :3
2015. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már láttam.
2015. dec. 8. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Mahou Shoujo Madoka Magica - akció, dráma, fantasy, horror, iskolai, lélektani, magical girl, mágia, nem gyerekeknek (kb. 17 éves kor felett ajánlom, mert elég elvont), őrültség, sci-fi, seinen, thriller, tragédia

Shinsekai Yori - dráma, fantasy, horror, lélektani, természetfeletti; pár napja láttam, de hihetetlenül nagy hatással volt rám, két nap alatt végigdaráltam

Gintama - akció, dráma, fantasy, kaland, paródia, sci-fi, shounen, slice of life, szamurájos, vígjáték; shounen-paródia, rengeteg animét kifiguráz, ezért érdemes minél többet megnézni. Itt a kiparodizált dolgok listája:

[link]

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin - akció, dráma, seinen, thriller, történelmi, tragédia

Code Geass - akció, dráma, háborús, lélektani, mecha, misztikus, sci-fi, seinen, szupererő, természetfeletti, tragédia

2015. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. dec. 8. 20:29
 5/9 Doni00 válasza:
Naruto: Ez egy ninjákról szóló anime.De ők nem olyan ninják akik fekete cuccba vannak.Hanem ninjutsuval,genjutsuval stb.
2015. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

narutot láttam :)

ez alap :D

2015. dec. 8. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Gintama-t, Shinsekai yori-t és Code Geass-t én is ajánlom, Rainbow-t és Madoka-t csak azért nem, mert még nem láttam.


Még ezeket ajánlom:

Phantom: Requiem for the Phantom - Genres: Action, Drama, Seinen, Thriller - 26 rész

Steins;Gate - Genres: Sci-Fi, Thriller - 24+1 rész és egy film

Kara no Kyoukai - Genres: Action, Mystery, Supernatural, Thriller - 9 film

Fate/Zero - Genres: Action, Fantasy, Supernatural - 25 rész (2 évad)

Shiki - Genres: Mystery, Supernatural, Thriller, Vampire - 22 rész

Baccano! - Genres: Action, Comedy, Historical, Mystery, Seinen, Supernatural - 13+3 rész

Shigatsu wa Kimi no Uso - Genres: Drama, Music, Romance, School, Shounen - 22 rész

Shirobako - Genres: Comedy, Drama - 24 rész

Spice and Wolf - Genres: Adventure, Fantasy, Historical, Romance - 25 rész (2 évad)

2015. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Készítettem régebben egy anime ajánlót képekkel. 10 kategóriában nézz rá szerintem találsz olyat ami tetszik: [link]
2015. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. dec. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!