Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok magyar videósokat vagy...

Tudtok magyar videósokat vagy videóst aki kpop reakciót csinál?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint JREKML csak magyar legyen köszi a válaszokat :-)

2015. dec. 8. 21:32
 1/5 anonim válasza:

Én nem reakcióvideót tudok ,de azért leírom

A RomaNews egyik tagja Kpopper és ő csinált erről egy vlogot :)

2015. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őt már láttam de ahogy elnézem nincs olyan akit én keresek :/ de azért köszi :-)
2015. dec. 29. 10:15
 3/5 anonim válasza:
Hali:D kicsit keső a válasz, de mindegy:) öhm, ha tudsz várni még egy kicsit azt megköszönöm:D mert, hogy én és az egyik barátnőm elkezdünk egy kpopperes youtube csatornát, nagy valószinüséggel, reakció videók is lesznek, meg egy-egy bandát bemutatunk kicsit részletesebben:D remélem kivárod, de ha nem akkor...hát nos, legalább leirtam:D
2016. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

végre valaki nagyon várom majd ha kész a csatorna leírod hogy keressek rátok előre is köszi

:-)

2016. jún. 29. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ambivalentin,HonestKorea,Don't eat Gaho ők mind magyarok és csinálnak a reakció vidik mellet is jókat!
2017. ápr. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!