Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak álmaid, céljaid az...

Vannak álmaid, céljaid az életben? Ha igen mik azok és mit teszel meg értük?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy az emberek 80-90%-a álmok, célok nékül él. Szerintem így nincs semmi értelme az életnek. Az a kevés ember aki célokat tűz ki maga elé az boldogabb, mert van értelme (célja) az életének.

Nekem van egy nagy álmom. Szeretném megszerezni a vegyészmérnöki diplomát és utána kutatóként dolgozni.

17/L


2010. márc. 22. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A célom perpill az hogy elvégezzem a sulit és számítógépes grafikus szakmában el tudjak helyezkedni, hogy utána mi lesz azt majd akkor eldöntöm :) az álmok meg olyan dolgok amik akkor a legszebbek ha nem válnak valóra :) De azok titkosak, azokat nem írom le :D
2010. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak álmai , sőt még célja is van ...de sokan lemondanak róla, mivel mint tudjuk :


Aki a célt akarja, annak az eszközöket is akarnia kell.

2010. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak céljaim, kisebbek is meg óriásiak is.

Szeretnék gitáros lenni, ezzel már jól haladok. Szeretnék egy saját lakást külföldön és ott élni. Ez még odébb van mert egyelőre nem tudom hogy oldjam meg. De tudom hogy meglesz mert lehetetlen nincs, csak ha feladja az ember. De én nem fogom. Ja és be fogom utazni az egész világot, ennek már a negyedét teljesítettem is.:)

25L

2010. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem van. Például elvégezni egy jó egyetemet, úgy elhelyezkedni majd, hogy élvezzem a munkámat, és nagyon nagy táncosnak lenni :):):):)!!!

15/L

2010. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Második jól megfogalmaztad. Mindenkinek vannak álmai és céljai is, de sokan lemondanak róluk.

Én azt vallom, hogy nem szabad róluk lemondani. Harcolni kell értük. Szerintem nem azért mondanak le sokan róluk, mert nem tetszenek az eszközök. Hanem azért, mert az álmainkhoz, céljainkhoz vezető út nehezebb, mint a régi, már kitaposott út. Ha el is indulunk az álmaink, céljaink felé, és egy elágazáshoz érünk és az egyik irányba mutat egy nyíl, hogy "könnyű út", a másik irányba pedig azt olvashatjuk, hogy "nehéz út, a céljaink felé", akkor a könnyű utat válasszuk.

Azt felejtik el sokan, hogy nehéz útnak a végén áll a "BOLDOGSÁG"

Lehet mondani, hogy majd meglátom, hogy nem úgy van ahogy gondolom, de nekem ez a véleményem.

2010. márc. 22. 18:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak akiknek van(nak) álma(i), célja(i).
2010. márc. 22. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze,kikerulni a gazdasagi mokuskerekbol, v lehetoleg bele sem kerulni.

Olyan épitesz szeretnék lenni, aki nem csak tervez, hanem egy nagy ceg vezetője is egyben (elsosorban tulajdonos), es ugy szeretném elérni a sikereimet, h azokbol mindenki jol jarjon, akivel dolgozok, ezzel is segitvén az embereken, a nemzeten.

Mit teszek? Most épp végzem az arhitektúra egyetemet, és közben igyekszek minel tobb sikerkonyvet olvasni ,piciben gyakorlatbaultetni, es persze a legfontosabb, h önmagam megismerese felé vezető anyagokat tanulmanyozok. Probalom megerteni, h mukodik a vilag.


Szerintem az nem igaz, h mindenkinek vannak céljaik. Szerintem az a baj, h azt hisszuk, h vannak! Legtobb embernek max almaik vannak. Lényeges kulonbseg... az alom alom marad, a cel az már egy út, egy irany.

2010. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vannak álmaim, de hiszem h egyszer valóra fognak válni
2010. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!