Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy hogy az...

Éreztétek már úgy hogy az életben csak vegetáltok?

Figyelt kérdés
Úgy értem akármi is van nem vagytok boldogok,csak egyre szarabb és néha elmerengtek a múlton hogy régen még jó volt de már nincs semmi értelme az életnek csak úgy vagytok
2011. okt. 15. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mert nekem soha nem volt jó. Úgy hogy rohadj meg ha neked régen jó volt.
2011. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
Volt már ilyen, de hamar összekaptam magam és új célokat találtam. Neked is javaslom :-)
2011. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első


sajnálom hogy sosem volt jó neked,én nem meg sérteni akartam senkit sem :(

2011. okt. 15. 13:05
 4/7 A kérdező kommentje:

bánomisén


jó neked,hogy sikerült,engem sok minden bánt

2011. okt. 15. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor vagy boldog, ha azt látod, hogy neked jobban megy, mint másoknak, ha viszont rosszabbul megy, akkor boldogtalan vagy. Egész egyszerűen ne abban gondolkodj, hogy te milyen boldogtalan vagy, hanem arra, hogy miattad, van aki viszont boldog. Pld elolvassa a soraidat, és rájön, hogy neki nem ennyire szar, és ettől boldog lesz. Vagy az ismerősöd, aki tudja rólad, hogy soha semmi nem jött össze neked, ő meg arra gondol, hogy neki meg mennyi minden összejött, ezért boldog lesz tőled. Nem tudom ezt mennyire gondolod baromságnak, vagy viccnek amit most írtam, de komolyan írtam. Nincs boldogság, ha nincs boldogtalanság. Nincs szép nő, ha nincs ronda. Mégis miért látsz egy nőt szépnek? Hát igen, azért mert ott a másik aki sokkal csúnyább és sokkal kevésbé kellene neked. Ettől tud szép lenni. Tudod mi lenne, ha minden nő ikertestvére lenne a másiknak? Nem létezne szépség. Nem létezne összehasonlítási alap. Te boldogtalan vagy, más pontosan ettől és csakis kizárólag ettől lehet boldog. Ha te úgy döntesz egy szép napon, hogy boldog vagy, akkor valaki boldogtalanná válik, mert az egyensúly mindig megmarad.
2011. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bánomisén ***** válasza:
Engem is sok minden bánt. Az, hogy az ember túllép dolgokon, nem azt jelenti, hogy kitörli a memóriájából, hanem azt, hogy belátja, a múltat nem lehet megváltoztatni, ellenben a jövőért, hogy jobb, vidámabb, kellemesebb legyen, lehet tenni, mégpedig ma. Vagy legalábbis minél előbb :-)
2011. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. okt. 17. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!