Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már pár éve lakok itt, a...

Már pár éve lakok itt, a lakótelepen. Eddig családi házban laktam, ott is voltak érdekes dolgok, leginkább éjszaka hallottam mindenféle sz*rt, de nem foglalkoztam velük, biztos valami macska stb. kérdőjel? Nesze.

Figyelt kérdés

aztán az első ilyen érdekes eset, amikor mennék suliba reggel, felrakom az előszobába a cipős szekrényre a táskám, veszem a cipőm stb. a táska le esik, visszarakom, gondoltam arra dőlt a súlya miatt blabla, de másodszor is le esett, pedig úgy raktam vissza, hogy nem mozdulhatott el belül semmi, vizszintesen volt.. ez már kicsit érdekes volt, gondoltam felrakom a fogasra, ha onnan is le fog esni besz*rok.. aztán közben megláttam 7:09 van, mindjárt jön a busz, nem játszok ezzel, go..


aztán volt még pár ilyen, de a legutóbbi az a pincés eset.

elég b*zi egy pince, mondhatnám tipikus horrorfilmes, hideg, fekete, sötét lépcső lefele..

de mivel nem izgat az ilyesmi, mindig csak jöttem mentem, amig múltkor a lámpa nem játszott velem.

megyek ki, lekapcsolom, erre visszakapcsol, de mivel ez nem az a fajta kapcsoló, ami elmozdul magától, egy kicsit benéztem..aztán kirázott a hideg, mint az állat, de nem volt huzat, meg semmi ilyen. gondoltam körülnézek, miaf*sz, van-e itt valaki más rajtam kívül, de senki sehol..


veletek volt már ilyen? nyilván, de mint mindenre, erre is van magyarázat, csak azt ne írja senki, hogy "túl sok horrorfilmet nézel", mert elég ritka, hogy igen, amúgy meg a mai horroron inkább röhögni lehet. persze van kivétel gondolom.


2010. márc. 22. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Nem nem szokott ilyen lenni.:)

Elő az ördögűzőt aztán had szóljon. Csak takaríts ki mielőtt anyuci hazaér.:)

2010. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi dolgok nálunk is történnek, én ezeken már nem lepődöm meg, szerintem semmi durva nem történt, nyugodj le.

Majd ha poharak pördülnek meg az asztalon és reggel amikor felkelsz lebeg az ágyad akkor kell megkezdeni az aggódást.

2010. márc. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
felettünk egy igen kemény aktusnak voltunk tanui de csak hallotttuk
2010. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!