Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a szellemekben?...

Hisztek a szellemekben? Történt már veletek olyan ami bizonyítja h vannak szellemek?

Figyelt kérdés

Régebben a szobámban mindig bekapcsolt magától du.6kor a hifi.hiába állítottam át rajta az időzítőt akkor is 6kor bekapcsolt magától.Meg a TV is kapcsolgatott ide oda...és nem volt beragadva egyik gomb sem...

Érdekes sztorikat várok...:D


2010. márc. 22. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,történt,én szoktam ingázni és megcsinálja azokat amiket mondok neki!Érdekes!
2010. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem b.zd nyakon az öcséd, amiér' vett egy univerzális távirányítót, és téged sz.pat :D
2010. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen,de nem mondom el,mert volt belőle itt már nagy vita..
2010. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
elképzelhetőnek tartom, ugyanis nem bírom elképzelni, hogy a sok lélek hova kerülne a halál után. biztosan itt ragad néhány, még ha létezik is mennyország.
2010. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"szerintem b.zd nyakon az öcséd, amiér' vett egy univerzális távirányítót, és téged sz.pat :D"

Szerinted az inga kilengésére mi a magyarázat?

2010. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szerinted az inga kilengésére mi a magyarázat?"


nyugi, csak hülyültem, én is tettem már fel hasonló kérdést, az ördögűzést kaptam tanácsnak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2010. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem szellemek léteznek, bár velem még nem történt semilyen eset, ami ezt bizonyítaná, én hiszek bennük, a megidézésük és zaklatásuk viszont sztem nem vmi bölcs dolog
2010. márc. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!