Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van arra esély hogy egy...

Van arra esély hogy egy magyar lány amerikában befut mint énekes vagy színésznő?

Figyelt kérdés

Egy olyan lány aki szép, csinos, de a külsötől eltekintve rendes,tehetéges,jó hangja van, kint él külföldön mondjuk londonban és zenei karrierbe kezd, szerintetek mennyi esély van arra hogy beufut?? de ugy értem azt hogy befut hogy világhirű lesz, de nem olyan mint pl Rihanna, vagy Lady Gaga, mivel őket tényleg mindenhol ismerik, de én mondjuk olyan hirnévre gondolok mint Lana Del rey vagy Amy winhouse, mert ők nagyon tehetségesek mégsem ismerik őket annyira. Szerintetek van erre esély? Vagy külföldön nem tudna érvényesülni ilyen iparban egy magyar lány?

az az igazság hogy én mindenféle képpen külföldön szeretnék énekesnő lenni, pár év mulva. Még csak 16 éves vagyok de nemsokára kint fogunk élni. Ez az álmom hogy hires énekesnő lehessek. Tehetségem megvan hozzá, arra is gondoltam hogy majd indulok kint valami tehetségkutatoban de ez nem biztos, az vsizont tuti hogy ugy fogom kezdeni hogy elmegyek egy studioba és fel éneklek egy dalt majd felteszem a youtubra és hátha valaki felfedez de ha nem az se baj, nem adnám fel, tanulni fogok gitározni, hegedűlni, zongorázni, és dobolni, ezt mind azért hogy minnél jobb legyek. Őszintén irja le mindenki aki ezt most elolvasta hogy mi a véleménye rola! A helyesirásért bocsi! Indokokat kérek hogy miért sikerülne, és miért nem!


2015. dec. 11. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, a szinésznői karriert azután gondoltam miután már kicsit ismertebb énekesnő leszek!! Nem az a cél hogy csak is szerepelni akarok sőt.... de engem ez vonz.
2015. dec. 11. 22:55
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Miért akar minden félművelt ifjú amerikában (sic!) befutni?

Én egy kezemen meg tudom számolni, hány magyar színésznő lett híres az Államokban. Pedig favágó vagyok! Gábor Zsazsát nem számítva egyet sem tudok. Énekest meg az egész világon, az operaénekeseket nem számítva. Köztök vannak híresek.

2015. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, lemaradt a miért. Több okból. Kezdjük a mennyiséggel.

Magyarország összlakossága 9,897 millió, NYC 8,406 millió, USA 318,9 millió. Nem hinném, hogy sokat kellene ezen töprengeni. Sokkal több emberből vélhetően sokkal több tehetség van darabra. Hasráütésszerűen legyen Magyarországon híres magyar sztár mondjuk ezer. Messze nincs ennyi, de nagyvonalú vagyok. Ez 0,01%.

USA összlakosságára vetítve 31 milliónál több tehetséget jelent. És mennyiből lett ismert ember?

2015. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hülyeségeket mondassz! Miért akarna mindenki külföldön énekes lenni? aki akar az hidd el lehet énekesnő, nem igy megy ahogy gondolod, aki tehetséges és kitarto lehet énekes, gondolj bele hány tehetségtelen énekesnő van! Demi Lovato pl vagy selen gomez hát semmi hangjuk sincs mégis énekesnők. Van aki az eslő zenéjével befut van aki nem, vannak olyanok is akik ki adnak egy albumot csak ugy a semmibol és mindenki azt veszi . Valakinek bejon valakinek nem ennyire egyszeru
2015. dec. 11. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Édesem: Itt a gyakorin akar mindenki amerikába (sic!) menni, nem máshol. Azaz alig találni olyan kérdést, amelyikben a kérdező itthon szeretne színpadi színész lenni.
2015. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire egyszerű, akkor minek gyötröd magad kérdés kiírásával. Kaptál alapos és értelmes választ, de már bánom.
2015. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Kicsit régi a kérdés, de azért leírom, hogy VAN ESÉLY. Persze hogy van. Mára már biztos idősebb vagy, és nem tudom hogy ez a vágyad megmaradt-e vagy sem, de bárki aki ide talál annak üzenem, hogy semmi sem elérhetetlen, ha ez a vágyad. Menni kell érte, mert nem jön házhoz, és vért kell izzadni. El kell képzelni minél közelebbről, lásd teljes egészében, adj magadnak hitet, és bizalmat, aztán vakon vágj a közepébe.
2019. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!