Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kínaiban vásárolt cipőt...

Kínaiban vásárolt cipőt akartam kicseréltetni vagy a pénzemet visszakérni. Természetesen a cipő doboza, blokkja megvan. Szerintetek mi a teendőm? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
A hölgy közölte hogy nem tud segíteni, mert a cég megszűnt ahonnan a cipőt rendelték, ezáltal nem tudnak elszámolni a cipővel. Még jegyzőkönyvet sem tud felvenni emiatt. Továbbá mondta, hogy megkérdezték a fogyasztóvédelmet és nem tudnak mit tenni ez ügyeben, nyugodtan menjek el a fogyasztóvédelemhez. Hát hétfőn el is megyek...

2015. dec. 12. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia szerintem úgy lenne a legegyszerűbb visszakapni a cipő árát hogyha eladod a cipőt valaki biztosan megvenné.
2015. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt már nem lehetne áruba bocsátani. Azért akartam kicserélni, mert kilyukadt mindkét sarka, illetve az orrán is elengedett a ragasztás...
2015. dec. 12. 17:50
 3/3 anonim válasza:
Régi a kérdés, de csak ámulok... Van vásárlói könyv, azt kellett volna elkérned és beírnod a problémát. Ha a hölgy kamuzott, akkor a vásárlói helyett a pénzt visszaadja.
2016. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!