Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítsen nekem aki tud hogy...

Cintikebabby kérdése:

Segítsen nekem aki tud hogy hova fordulhatok a panaszommal?

Figyelt kérdés
A történet a következő: A párom vásárolt magának egy velúr bőr cipőt a télre Nike-ot az árát is elárulom borsos 55.000 ft volt nagyon régóta gyüjött rá végre sikerült megvennie! Be mentünk a Humanic cipőboltba hogy vegyünk rá velúr ápoló sprét meg is mutattuk a cipőt kaptunk is hazavittük el is lett felejtve a spré pár nap után elővettük hogy kipróbáljuk még azt is tanácsolták a boltba hogy 2-3X fújjuk át elsőre neki is álltunk és először láttuk hogy a parketta fekete majd a vajszínű cipőn is észre vettük hogy fekete foltosra fogta be... azonnal bementünk reklamálni hogy rosszat kaptunk és az uj cipő ronda lett azonnal hívták az üzletvezetőt aki azt tanácsolta hogy próbálják leszedni róla nem is kell mondanom hogy nem hogy nem jött le a festék de a velúr anyagot is teljesen szét dörzsölték még mérgesebbek lettünk jegyző könyvet írattunk majd 3 nap múlva vissza hívtak minket mert a cipészük is megnézni... Na a cipész sem volt varázsló sőt ő azt mondta acetonnal kell leszedni én addigra olyan mérges lettem hogy gondolja hogy egy 55000 ft os velúr cipőt acetonnal? meg ne merje próbálni! Szó szót követett így odáig jutottunk hogy a cipőt felpostázzák a vezetőséghez majd az eldönti mi legyen! Na mondanom se kell hogy épp elég hogy ronda tönkretett cipője van most még ezt se tudja hordani egy hétig mert ők ülnek a problémán! De azt a kedves hzzá ne értő nő aki a sprét is adta hozzá fűzte hogy a cipő ára nem lesz ám kár térítve valószínű vásárlási utalványt kapunk! El is küldtem melegebb éghajlatra és eljöttem...most várjuk szerdán mit mondanak! De nem szeretnénk annyiba hagyni ugyan is egy teljesen új cipő úgy néz ki mint ha hónapok óta használva lenne és sáros lenne...arról nem is beszélve mennyibe került ez nekünk plusz az idegeskedés utána járás... Remélem valaki tud nekünk segíteni mert nagyon bosszúsak vagyok!

2015. nov. 23. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mar elegge jogi kateegoria. Szerintem jogasz tudna a legtobbet segiteni az ugyben. A lenyeg az, hogy ha ti magatok nem probaltatok pl. ledorzsolni a spret, akkor az valoszinuleg az o felelosseguk, ha igy kar keletkezett benne. De mondom, a legjobb egy jogaszt felkeresni. :)
2015. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ők kezdték bent valami habbal sikálni! sőt még acetonnal is akarták akkor mondtam hogy na ácsi azért gondolkodjanak már könyörgöm... eszük az semmi az esetből látszik hogy hozzá nem értő emberek vannak ott is! Köszönöm a tanácsod!
2015. nov. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!