Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy növelhetném az önbizalmamat?

Hogy növelhetném az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
170/cm 104/kg elég széparcu négy gyerekem van 2 honapja szültem és a kilok mind rajtam maradtak de ami nagyon zavar az a hasam olyan nagy maradt hohg sokan azt hiszik hogy még mindig nem szültem és persze jön a szöveg hogy jo kövér vagy.
2008. szept. 14. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Ne érdeljenek mások!Te már megtetted,amit elvárhatott a világ,szültél 4 szép gyermeket!

Partnered van,aki segíthetne?

Te is elkezdheted leadni magadról a kilókat,ne elsősorban mások miatt,hanem magadért!



http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__4..

2008. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra az ilyen megjegyzéseket. Amíg szoptatsz, úgysem lehet fogyózni, tehát ne kínozd magad. Tőlem is megkérdezték valamelyik nap, hogy tán megint babát várok? Hehe. Pedig nekem "csak" 5 kg súlyfeleslegem van, csak az a gond, hogy szinte az egész a hasamon. :S

Sok emberből a rosszindulat is beszél, amikor ilyeneket mondanak, egyből megragadják az alkalmat egy kis csipkelődésre. Ha jóindulatúak lennének, akkor még ha látják is, hogy van az embernek egy kis súlyfeleslege, akkor sem szólnának egy szót se. Szóval, ne érdekeljen, hogy mit dumálnak.

2008. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!