Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelhetném az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam szépnek, pedig mások mindig mondják, de mikor belenézek a tükörbe én nem a szép énemet látom. Félek közeledni, nehezen tudok egy csoportba beilleszkedni, de nem tudom miért. Régen nem így volt. Kiskoromban imádtam ismerkedni, sok barátom volt, de ez főleg az óvodában. Azóta valami megváltozott. Talán az általános iskolás osztálytársaim lehetnek a gond okozói, ők szebbek voltak nálam, divatosabban öltözködtek, vagy nem tudom.

Fiú ugyeim nem voltak, csak egy (csak randi), azis dobott egy másik lány miatt... ezzel is esett az önbizalmam. Lassan a béka segge alatt van. Mivel növelhetném? 18/L


2011. máj. 11. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmiről sem vagy lemaradva még. :)


Egyébként, hidd el, nem olyan egyszerű a társtalálás.

2011. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem a társtaláláson jár az eszem, bár van egy fiú, aki régóta tetszik. De most csak egy kis önbizalmat szeretnék, de hogyan?
2011. máj. 11. 11:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Bebeszéled magadnak. :)


"Szebbek voltak nálam". Ki szerint?

2011. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az volt osztálytársaim kiközösítettek, nem szerettek. Csak azt nem tudom, miért. Nem öltözködtem úgy, mint ők, nem a lkegdivatosabb cuccokat hordtam. Nálunk, a volt sulimban csak a pénz és a ruha tette az embert, az már mellékes volt, milyen is volt belülről. A tanárok annak adtak jó jegyet, aki megfizette... tehát ezért is kevés az önbizalmam. Én megdolgoztam a jegyekért, míg ők semmit nem csináltak.

Azóta a "szebbek" a városban abba a suliba járnak, ahol csak a pénz számít, meg, hogy mi van rajtad. Két kilónyi vakolatot húznak fel, magassarkút, szilikonmelletek kapnak a 16. szülinapjukra... ilyen volt az én világom. És mivel én más voltam, mint ők, egyből a hülye lettem az osztályban... és így az önbizalmam is lesülyedt. De most már büszke vagyok arra, amit elértem, és örülök annak, hogy nem olyan lettem, mint ők.

2011. máj. 11. 11:53
 5/10 A kérdező kommentje:
de azért még önbizalomhiányban szenvedek...
2011. máj. 11. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Hmm. :)


Csak annyit mondanék egy ilyen lányra: ez már hús-vér nő. Olyan igazi. A legnemesebb fajtából.


Megkérdezhetem, melyik város ez?

2011. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza
2011. máj. 11. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Ááá... na, ez valahogy nem lepett meg most. Megértelek.


De ne csüggedj egy pillanatig sem. Nincs miért. Megvan az önbecsülésed, a tartásod, és ezt senki sem veheti el tőled. És ennyi már bőven elég is.

2011. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán elég sok a k.rva, ne csodálkozz.

Én biztos benned is megtalálnám azt, ami miatt tetszenél. :)

2011. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
figyelj.nem kell sem magassarkú, sem szilikon mellek ahhoz hogy te szép legyél! és ahogy észrevettem ezt te magad is tudod! .. ha még mindig azt mondják hogy nem öltözködsz divatosan akkor egy kicsit.. dobd fel a ruhásszekrényed. (persze ha megengedheted magadnak anyagilag) .. és inkább azt a rengeteg pozitívumot ismertesd meg az emberekkel ami benned van!!! .. talán ha mindezt elmondanád nekik is, hogy SZERINTED mi teszi az embert. mindjárt meglátnák benned a csiszolatlan gyémántot, amivel idővel foglalkoznának is..SOK SZERENCSÉT!! egyébként én is voltam nagyon hasonló helyzetben! mint az iskola, mint az önbizalom szempontjából!!
2011. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!