Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Opel astra f (1994) autóm...

Opel astra f (1994) autóm van.13 a felni ET száma:46 és gumi is 13. Nem tudom feltenni a kocsira! A fék nyereg miatt. Nekem 14 a felni: 5 1/2 J14 H2 ET szám: 49. A gumi is 14coll. Milyen megoldások lehetnek még? El fog mérni a felni?

Figyelt kérdés
A gumik ujjak felszeretném rakni a kocsira van olyan felni amire jó? 4/100 az Et szám mekkora legyen hogy elférjen a féknyereg? van más lehetőség?

2015. dec. 12. 21:37
 1/1 nagy gyuri válasza:
El fog férni a gyári nekem is 13-as ,ez a téli 14-es nyári méret amit használok és úgyan azok az adatok vannak a felnin mint amit le irtál a 14-es ET 49 és gond nélkül fel tudod rakatni de 14col -.nál nagyobbat ne rakj fel.Csodálkozom hogy a 13.as nem fér el a fék nyeregtöl,talán nem a gyári van fent tárcsára gondolok
2015. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!