Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ERDÉLYRŐL...

Feminelle kérdése:

Mi a véleményed az ERDÉLYRŐL ÉS AZ ERDÉYLI VENDÉGLÁTÁSRÓL?

Figyelt kérdés
Egyfajta véleménykutatás,őszinte válaszokat kérek azoktól akik tényleg voltak ott! Köszönöm
2015. dec. 13. 13:19
 1/2 anonim válasza:
89%
Nyilván mindenhol vannak alacsonyabb és magasabb szintű vendéglátóhelyek, éttermek, szálláshelyek stb. ezért nem lehet általánosítani, de azt kell mondanom, hogy összességében nagyon elégedett vagyok. Gyergyószentmiklóson és környékén, Tusnádfürdőn, Kézdivásárhelyen, Sepsiszentgyörgyön sehol nem volt semmi rossz tapasztalatom pedig háromszor is voltam. A kiszolgálás mindenhol nagyon udvarias volt és volt ahol kifejezetten nagyon kedves. Több vendéglátóhelyen, amikor mondtuk, hogy magyarok vagyunk, azt tapasztaltuk, hogy még nagyobb figyelmességre és udvariasságra törekednek. Sok helyen külön megkérdezték, hogy mindennel meg vagyunk–e elégedve ill. volt ahol ajándék desszertet vagy italt is kaptunk. De ez már négy évvel ezelőtt volt, most nem tudom milyen a helyzet.
2015. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mint minden országban, Erdélyben is van ilyen és olyan is.
2018. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!