Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lejjebb megy majd...

Szerintetek lejjebb megy majd az ára?

Figyelt kérdés
Lehet rendelni a neten ilyen kis star warsos BB-8 robotot ami volt a star wars VII trailerében (a droid aminek a feje egy labdán gurul és úgy közlekedik) jelenleg 150$-ba kerül azaz kb 41 000ft. Én nagyon szeretnék egy ilyet de ilyen drágán biztos nem.szerintetek idővel majd lejjebb megy az ára?(egyébként az sphero gyártja)

2015. dec. 13. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de mindig tartsd rajta a szemed, mert nekem már volt egy ilyen bénázásom. :D
2015. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? 😏
2015. dec. 13. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Witcher medál... Régen 1000 ft ért meglehetett venni a neten, de sóher voltam és hát... 10000 FT most már :D Ha a hibámról gondolsz. Ha a vizsgálatról, nos hetente nézd meg mennyibe kerül, érdeklődj. Idáig van a tudásom.


+ egy ötlet: másoltasd le, ugyan nem igazi, de legalább van.

2015. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb helyen is 100 font felett láttam. Létezik több típus, de Sphero ér valamit. Csak okostelefonnal távirányítható. A Hasbro nagyobb, a mozgása hangosabb és elemmel megy, egyben adják a távirányítóval. Szerintem sokkal nem fog lejjebb menni az ára, szerintem max 10%-al jövőre.
2015. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hasbrosat megnézném belinkelnéd?
2015. dec. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!