Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet venni legálisan...

Hol lehet venni legálisan magánszemélyként Kálium-Perklorátot (KCLO4)?

Figyelt kérdés

Csak erre a kérdésre várok válaszokat!

Légyszíves ne legyenek ilyen kérdések, hogy pl.: "Miért, mire használnád?" vagy ilyesmik. Amúgy anyukám kémia tanár és itthon szeretnénk egy kísérletet csinálni, de a LÉNYEG:

Hol lehet venni legálisan magánszemélyként Kálium-Perklorátot (KCLO4) ?



2015. dec. 13. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Magánszemélyként legálisan tudtommal sehogy.Előted már nagyon sokan akartak ilyet.Amúgy pult allól,külföldről,ismerős,vagy megcsinállod.” Amúgy anyukám kémia tanár” ő meg nem magánszemély azt vesz amit akar.Még nem keményített be az unió addig külföldről hozatták be az emberek.Itt a történet egyszerű kell valakit találni aki elad neked (ha nem lenne ott a kémiatanár anyuka aki első kézből tud beszerezni ilyesmit).Én is használok nagy gyakorisággal ilyet szóval tudom.Nekem úgy van több év alatt sok pénz és kitartás árán megtanultam megcsinálni.Az ismerőseim nagyrésze meg külföldről hozadta be.Aki meg ithon vette az mind úgy hogy van ismerős.
2016. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!