Veszélyes lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék "belekóstolni" a Horror Art-ba (ezt úgy kell elképzelni, hogy különböző torz rémalakokat testesítek meg és egy fotós megörökíti)

Nem tudom fontos-e megemelítenem, hogy az ötlet még a depressziós időszakomban jött.

Nagyon kevés hasonlót találtam a világon, csalódott voltam és elkezdtek saját alakok formálódni a fajemben.Magamnak akarom csinálni a saját rémképeimet

A depi már elmúlt az ötlet fennmaradt. Barátok mondták, hogy kezdjek magammal valamit, körülöttem már mindenki lett " valaki" (énekesnő, dj, webdesigner stb)

Senki nem tud róla, hogy erre készülök.

Kicsit tartok a dologtól, (csak néhány kép lenne, nem akarok sokáig szörny lenni, másssal is foglalkoznék)

Vajon ez megmérgezheti az életemet? A jövőben szép dolgokat szeretnék csinálni, de félek megbélyegzem magam a horror dologgal.

Ha nem tenném meg, később biztos bánnám, de talán azt is ha mgcsinálom.

Amúgy barátságos vagyok, jó az emberekhez (van bennem jogos gyűlölet, agresszív gondolatok, ezt mind egy ember váltja ki, csak felé irányul, de csak gondolatban)

Vajon káros hatással lehet ez rám a továbbiakban?



2015. dec. 14. 11:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!