Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van hogy az egyik fiú haverom/osztálytársam már egy ideje többet érez irántam és már egy párszor próbálkozott is, de én mondtam neki hogy csak barátként tekintek rá. De ő ezt nem érti meg, meg hogy én mással vagyok. És ugye találkozok vele minden nap szinte, és látom hogy milyen szar kedve van miattam, és ez engem is nagyon bánt hogy úgymond megbántottam...

Szerintetek mit csináljak hogy ne bántsam meg még jobb, mit mondjak neki? 15/l



2015. dec. 14. 23:54
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nagyjából átérzem a helyzeted, mert én is ennyi idős lány vagyok...de még nem kerültem pont ilyen helyzetbe, max. hasonlóba. Mindegy is....azt javaslom, hogy emiatt egyáltalán ne bánkódj, ebben te hibás nem vagy, emiatt nem is okolhat h neked ő "úgy" nem jön be. Természetesen ha valami szóval megbántottad vagy ilyesmi kérj bocsánatot. De mindenképp szépen közöld vele a dolgot és legyél vele kedves, így majd biztosan megérti. Ha nem tudja elfogadni hogy más a pasid, akkor meg hagyd

a fenébe...de a legfontosabb, hogy emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod:D

2015. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az igazat kell neki mondani. Most ha nem tudja megemészteni, akkor mindenkié leszel, aki sír?
2015. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!