Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány terméket tudok rendelni...

Hány terméket tudok rendelni az ebay-en egyszerre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az ebay-en először rendelnék...ha menne. aA kosaramban 28 termék volt, de a fizetésnél csak 1ö terméket engedett. Akárhogy variáltam a listám, ki be vettem dolgokat, mindig csak 10-et engedett rendeli. Tényleg csak 10 terméket tudok egyszerre rendelni, vagy valami más lehetett a probléma!??

2015. dec. 14. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármennyit tudsz rendelni,de nyilván van 1 limited a kártyádon. Nekem pl 7 terméknél többet nem enged kifizetni 1 nap.Ha többet szeretnél változtasd meg a limitet
2015. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elso ebayeskent ne akarj rogton tobb tucat cuccot berendelni. Az ebay nem ismer, nem tudja hogy csalo vagy vagy sem. Nem fog tobb cuccot engedni, amig nem bizonyitod, hogy becsuletes vasarlo vagy. Ezt ugy tudod hogy esszel vasarolsz, mindig idoben fizetsz es gyujtod a feedback-eket.


Evekig nem ebayeztel, most hova a nagy sietseg?


Ne vedd szemelyesen, az ebay probal mindenkit vedeni es nem kizarolag teged ba$zogatni ezzel a limittel.

2015. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!