Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha postai úton kapok pénzt de...

Ha postai úton kapok pénzt de nincs személyim csak útlevelwm úgy is oda fogják adni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen de még kell a lakcímkártya hozzá.
2015. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Unión belül három olyan okmány van, amelyik személyazonosításra egyenlő mértékben megfelelő. Ez az útlevél, személyi igazolvány és jogosítvány (lejárt orvosival is). Nem tudom, lakcímkártya van-e mindenhol. Nálunk igen. Az első három egyike és a lakcímkártya megfelelő lesz neked.
2015. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és ha elhagytam az értesitőt akkor mi van?munka helyemről postázták a fizut de elhagytam az értesítőt
2015. dec. 16. 01:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a postás néni vagy bácsi kicsit brummogni fog, mert nem 27 másodperc alatt találja meg, hanem lesz az 32 is.
2015. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ugyanugy megkapom ugye?
2015. dec. 17. 01:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Fárasztó vagy, de nagyon. Az értesítő neked szól elsősorban. Azért szeretik visszakapni, mert könnyebben megtalálja a sok levél között. Persze, hogy megkapod.
2015. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!