Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet ez ellen valamit csinálni?

Lehet ez ellen valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy rossz szokásom, szipogok, meg hangokat adok ki, rangatozok kicsit ès nincsenek barátaim, bolond nem vagyok de nagyon rossz és abba szeretném hagyni, orvoshoz megyek de nem hiszem hogy tud segíteni..minden nap sírok kerlek segítsetek

2015. dec. 15. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez kényszerbetegség, ismerős a dolog, nagyon nehezen, de meg tudtam állni és abbahagytam.


Csak kitartást tudok neked kívánni és azt tanácsolom, hogy próbálj ellenállni.

2015. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz,, minden nap sírnom kell, régota van és egy ideig tudom csak megàllni, még csak 17 éves vagyok :(( neked meg gratulálok nagyon, ehez nagyon sok erő és akarat kell
2015. dec. 15. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátkozz másokkal, az le fog tudni kötni.
2015. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) adjatok légyszi tippeket
2015. dec. 15. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
a megfelelő orvoshoz kell menned, ő segíthet neked ezt feldolgozni. a csoportterápia is segíthet, de a doki úgyis mindent elmond. ne érezd szarul magad miatta, se amiatt, hogy dokihoz jársz, ahogy írtad, ettől nem vagy "bolond". sajnos a társadalmunkban elég rosszul állnak hozzá az átlagostól eltérőekhez, főleg a gyerekek, szóval kitartás. ne add fel.
2015. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:'( köszönöm, hogy segítetek
2015. dec. 15. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!