Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zászlónak van-e alja? Egy...

Galsi Dáni L kérdése:

A zászlónak van-e alja? Egy barátommal ezen vitatkoztunk. Szerintem csak széle van.

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 05:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Pffff, ez nézőpont kérdése! :D Én is inkább alsó szélnek nevezném, de ha azt mondják, hogy alja, akkor én megértem azt is. :D
2015. dec. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

? :D

Hát ha nekem ezt mondják, én a fonákjára gondolok..

De lehet, hülyeséget mondok, nem igazán fogtam még ilyen igazán hivatalos zászlót, nem tudom, hogy azok hogyan vannak varrva, stb. Lehet mindkét oldala ugyanolyan tökéletes, tehát nincs is úgymond "fonákja".


De olyan szinten viszont szerintem simán van, hogy például a magyar zászló alja zöld, miért ne lehetne? :) (én legalábbis úgy mondanám) Nekem a széle az inkább a jobb- vagy bal oldalát takarja. Tehát Pakisztán zászlajának bal szélén egy fehér sáv van.

2015. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!