Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy animézek?

Figyelt kérdés
Már kb. 6 hónapja animézek,de még nem mondtam el nekik.Tudom,elég hülyén hangzik a kérdés...

2015. dec. 17. 19:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oksi!;) pedig az a kedvencem xD
2015. dec. 18. 19:32
 12/15 anonim válasza:
Ense mondtam el. Meg most se de en ugy vagyok vele h majd eszreveszik :) 13/L
2015. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én is hosszú ideje animézek. A szüleim nem nagyon szeretik magukat az animéket de azt hogy én imádom azt elfogadják.

És az előző pár válaszolóval ellentétben nekem a barátaim is tudják és a közösségemben lévő jópár ember is.

Ha bárki valaha piszkálna ezért akkor szard le. A te életed, a te hobbid/szabadidőd, azt csinálsz vele amit akarsz :)

14/L

2015. dec. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én 13 éves vagyok és lány nem tom hogy de rákattantam animékre persze ezt anyum nagyon is észre vette mert ő farmerama mániás én meg anime mániás csak ez zavarta hogy nem mindig ülhet oda a géphez amikor ő akar.Talán csak az apum akadt ki egy kicsikét de csak azért mert katona volt és az ő korában még nem voltak ilyesmik Hát isten szerelmére attól hogy még az ő korába nem volt az két külön dolog mert mostmár van miért ne használnánk ki(?) na mindegy de inkább ne paráz majd csak észre veszik különben is nem kell azokkal foglalkozni akik csak piszkálni tudnak mert ezek szerint azok az emberek csak ezt tudják megtenni vagyis inkább csak erre képesek (Ja és még valami ha a szüleidet zavarja akkor beszéld meg velük én ezt tenném)
2015. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 FunHead válasza:
:| Nővérem is néz... Énis... Osztálytársam emiatt agyon cikizik, Engem nem mernek :D
2015. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!