Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem száritja a bőröm? Használh...

Nem száritja a bőröm? Használhatom a bőrömre?

Figyelt kérdés
Egy videoban lattam hogy egy csaj pva ragasztot ken a kormére hogy ne keljen baszakodni a koromlakklemosoval amikor kifesti a kormet....ezert eloszor a korme kore kente a pva ragasztot megvarta amig megszarad és utana kifestette a kormet... Amikor vegzett csak "lehámozta" a pva ragasztot es tiszta volt a korme koruli bor.. Tehat az a kerdes hogy hasznalhatok e pva ragasztot a kormomre mert nrm tudom hogy kiszaritja-e vagy valami baj lehet-e belőle?

2015. dec. 17. 21:48
 1/1 anonim válasza:
Igen, használható az általad leírt folyamathoz. Gyermekkoromat idézi az az elfoglaltság, mikor egész nap PVA ragasztót kentem a kezemre és miután az megszáradt, egy olyan összefüggő gumiszerű hámot képez ami egyben lehúzható, hámozható és benne megmarad az újjlenyomataid mintázata. Mivel polyvinil acetát vizes diszperziója semmilyen irritációt nem okoz, gyerekek is használhatják hobby ragasztásra. Budapesten a Mavibond márkaboltban kapható kilós kiszerelésben 1000 Ft alatt.
2017. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!