Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be mersz szólni az iskola...

Be mersz szólni az iskola Nagymenőjének? Mered oltani ha pl. hallja is? :D

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs külön nagymenője az iskolánknak, csak vannak menők meg lúzerek. én menő vagyok úgyh igen :)
2010. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az osztály nagymenőjének mindig nagy pofája volt, de kb. én voltam az egyedüli, aki visszaszólt neki. A többiek egy része csodálta/félt tőle, a másik része meg nagy ívben tett rá. Sok mindent nem tudott csinálni, mert kb. fél fejjel alacsonyabb volt nálam (2m fölött vagyok), és nem vagyok egy gyenge egyén :)
2010. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy. De így lehet, az is kiborítja.
2010. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze. Meg a golyó rajta is fog XDDDDDDDDDDDD

Na de tényleg, most miért ne mernék? Már volt rá példa, hogy elküldtem a faszakeménycsávót a pi..ába, nem volt semmi más, csak utána kerültük egymást nagyívbe. Hát ennyi.

2010. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az elsővel egyet értek, nálunk is igy van :D

és amugy jól csináljátok :)

csak érdekelt. :D

aki akar, írjon még :D

Köszi :)

2010. márc. 23. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én be mertem szólni neki (okkal), pedig erőviszonyokban alulmaradtam. Humorosnak szántam, de neki nincs humorérzéke, így vérig sértődött, utána meg mindenki rám szállt, mert neki nyaliztak. Szerencsére nem vert meg, de közel volt hozzá. Aztán otthagytam azt az idióta sulit a 75-ös IQ-jú osztálytársaimmal, átmentem máshova, más megoldás nem volt.
2010. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk nálunk az iskolának nincs nagymenője.

De osztályszinten úgymond van.

Egy gyerek, akinek tök nagy a pofája, de a kérdés még mindiog bennem van,hogy mire fel?

Én simán visszaszólnék neki. Mer ugyan mégis ki a f.sz?:D

Most megyek gimnáziumba, és ott azért mondjuk egy ilyen 4.-es állatnak azért nem biztos, max évvégén, a ballagása elött nem kímélném.:D

2010. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!