Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok 153 centi...

13 éves fiú vagyok 153 centi és 40 kiló! Az normális hogy még nemvolt magömlésem, mert az összes osztálytársamnak volt már?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Általában egy kicsit későbbi életkorban következik be, mint a lányok menstruációja, de 12-14 éves korban többnyire erotikus álom következtében, éjszaka történik meg az első magömlés. szerintem még ráér.
2015. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ott voltál, láttad? Ebben a korban a megfelelni akarás kényszere miatt inkább azt kamuzzák a gyerekek hogy ők is átéltek dolgokat, mint hogy szégyenben maradjanak azzal, hogy nem.

Az, hogy te vagy a kivétel az közel sem biztos, és mivel nem egyforma ütemben érnek az emberek, ez nem is probléma -> normális.

2015. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem volt magömlésed, mert az összes többi osztálytársadnak volt már? Neked éppen nem maradt? :D


Nem mondanám abnormálisnak, de túl gyakorinak sem. Vagy - ahogy előttem már említették az éjszakai magömlést - volt, csak nem tudsz róla. Azt viszont továbbra sem értem, hogy a magasságod és a testsúlyod hogy jön a magömlésed hiányához...


Egyébként, ha nagyon zavar, azon igazán könnyen segíthetsz.

Javaslom, "vedd kézbe a helyzeted", aztán csapassad neki!

A "folyamat" pontos mikéntjéről már remélem nem kell kioktatni.

2015. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerinted nem vettem már "kézbe" az ügyet de hát így se történt semmi :(!!
2015. dec. 18. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!