Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyent csinálhat a futár?

Ilyent csinálhat a futár?

Figyelt kérdés
13:25-kor felhívott hogy jönne (amikor direkt megírtam ahonnét rendeltem nekik hogy csak 15:00-tól vagyok otthon ezért akkor hozzák, és még e-mailben se írtak semmit még követni se lehetett a csomagot hogy mi van vagy legalább hogy mikor hozzák) mondom is neki hogy csak akkor tudnák ott lenni erre felháborodott hogy ő addig nem tud várni. Hát most nem úgy kéne nekik hozni ahogy én akarom vagy mi van? Amúgy a Royal sprint futárszolgálat volt többet se rendelek a honét ez a futárcég szállít.

2015. dec. 18. 18:49
 1/2 szántóvető ***** válasza:
a futár csinálhat mert előre meg van szervezve a programja reggeltől estig és nem tud rád várni 2 órát.a futárszolgálat a hunyó,náluk reklamálj.mit mondott a futár,holnap kiviszi vagy csak 7főn?
2015. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy ez hétfőn volt. Mondtam neki hogy adja be a szomszédhoz de agódtam hogy nem tudja kifizetni de végül kifizette.
2015. dec. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!