Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kibírjam a...

Mit tegyek, hogy kibírjam a téli szünetet?

Figyelt kérdés

Most(vagyis inkább holnaptól kezdve)már téliszünet. Ezt vártam már régóta, de most valahogy már várom, hogy leteljen, azért, mert az egyik tanárommal(akit már amúgy is eléggé bírtam)eléggé megszerettem(még jobban)és rájöttem(sajnos már csak ilyen későn), hogy tényleg annyira megértő és segítőkész, mint gondoltam, csak még eddig nem tapasztalhattam meg. A téli szünet meg 2 hét és addig nem látom. Pedig már attól is jobban lettem, ha csak tudtam, hogy valahol ott van a suliban. Mit tegyek, hogy ne gondoljak ennyire rá és ki tudjam bírni ezt a 2 hetet?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. dec. 18. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj! Keress magadnak a saját korosztályodból párt addig, és randizz vele.

egy tanár

2015. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem gondolj azokra a dolgokra, aminek a tanár megjelenése előtt örültél. Például a családodra, vagy arra, hogy idén is menni fog a tévében a Reszkessetek, betörők! mind a három része, vagy tudom is én, ami boldoggá tett téged a téli szünetben. Mert ha a tanárodon jár az eszed éjjel-nappal, akkor le fogsz maradni a szünet szépségeiről.

Szóval ne kibírni próbáld a szünetet, hanem megélni! Emlékezz csak a tanórákra: ha gyorsan túl akarsz esni rajta, akkor a világért sem akar véget érni, de ha esetleg élvezed, akkor hamarabb kicsöngetnek, mint gondolnád.

Élvezd a szabadidődet, mert azért mégiscsak kellemesebb lesz egy szép karácsonyra visszaemlékezni, mint arra, hogy a tanárod körül jártak a gondolataid egész végig.

2015. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még!
2015. dec. 20. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Foglald le magad mindenképpen olyan dolgokkal, hobbikkal, amelyekre tanév közben nincs időd. Menjetek a barátokkal kirándulni, filmezni, korcsolyázni, ajándékokat csomagolni, fát venni stb.
2015. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!