Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ország a legbiztonságos...

Melyik ország a legbiztonságosabb Skandináviában?

Figyelt kérdés

- Alacsony bűnözés

- Jó megélhetés

- Szép helyek

- Összetartás


2015. dec. 19. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

az alacsony bűnözésnél bukikmeg a dolog.a bavándorlók 70%bünözésből él,mert a büntetések nevetségesek,és a börtönélet olyan luxus körülményeket biztosit,mintha valami szaudi herceg lenne.

a többi stimmel,jóléti államok,viszonylag szépek is ha épp nem havasak bár van ami havasan is szép.összetartás is van,mindenki egyformán depis a félévig tartó hideg és sötét miatt.

2015. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is hallottam meredek dolgokat.

Hogy valaki megölt ki tudja hány embert aztán 16 évet kapott, vagy 26 évet. Mert ott nincs életfogytig. Mert úgy gondolják hogy a bűnözőt nem elítélni kell, hanem "megjavítani".


Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy melyik ország a legbiztonságosabb. Annyit tudok, hogy Finnország és Izland eléggé az. De én most konkrétan Norvégiára és Dániára lennék kíváncsi. Állítólag Norvégiában a bevándorlókat átnevelik norvégnak, tehát az ottani bevándorlók gyerekei egyáltalán nem abban a közegben nőnek fel, hogy na muzulmánok vagyunk és miénk lesz egész Európa és hasonlók. Nem tudom ez mennyire igaz.

2015. dec. 19. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem lehet őket átnevelni. Nem mehetnek be a norvég kultúrális rendőrség emberei a bevándorlók otthonaiba, és nem koppinthatnak a bevándorló anyuka és apuka buksijára, ha az nem az európai értékrendnek megfelelően neveli a gyerkőcét. Teljes integrálódást valahogy úgy lehetne elérni, ha a bevándorlók gyerekeit születés után elszakítanák a családjuktól, és szín norvég családba adnák őket örökbe. Így lehetne a nem kívánatos kultúrális behatásoktól mentesíteni az adott generáció nem natív norvég tagjait. De ez embertelen, és van egy enyhe fajelmélet szaga, ami sokaknan csavarná az orrát, ha ilyet szimatolnának.
2015. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

El kell dönteni hogy mi a fontos.

Hogy Európa Európa maradjon vagy az, hogy dugjuk a homokba a fejünket és ne csináljunk semmit?


Nem tudom a politikusoknak mennyire lett volna megerőltető, ha nem engednek be bevándorlókat meg menekülteket az országukba.


Én amikor először hallottam a menekültekről azt mondtam, hogy ha túl közel jönnek a határhoz adjanak le figyelmeztető lövést. Ezek meg beengedték őket. Mert ugye így kell. Beengedni őket és utána kigondolni hogy mi legyen. De ezt nem fordítva kellene csinálni?


Vagy egyszerűen pénzzel kellett volna támogatni őket mint Japán, de nem beengedni őket. Emlékszem régen csak pár cigány volt a környékünkön. Aztán ez a pár db 5-6 gyereket szült. Mára már a környék fele cigányokból áll. Tehát a liberálisoknak azt mondanám, hogy az hogy ellep minket a kisebbség az nem csak mítosz. Egyik volt cigány csaj osztálytársam 5 gyerekkel szaladgál.


Ha Japán el tudja érni azt, hogy a lakosság közel 99%-a japán legyen akkor ezt bárki el tudja érni. Ha őnekik nem kötelességük befogadni senkit, nekünk se kellett volna és Európának se kellett volna. Ha meg valami szabály meg ilyenek miatt nem lehet kitoloncolni őket akkor el kell törölni a szabályt.

2015. dec. 20. 11:24
 5/5 A kérdező kommentje:

De az se igaz, hogy mindenhol bűnöznek már 50 éve a bevándorlók meg a menekültek és erre az országok még többet fogadnak be. Miért nem mondták azt amit Orbán, hogy kösz de nem. Gondolkozzanak már.


Mert ha a menekültek és a bevándorlók kulturáltak, értelmesek stb akkor azt mondom, hogy oké. De úgy hogy az emberek mindenhol félnek tőlük. Háát nem tudom... lehet ebből az lesz hogy az emberek majd megunják őket és fellázadnak ellenük.


Ha Európa a kezdetektől olyan lett volna mint japán, hogy nem kell külföldi köszi, akkor ma nem lenne ez a helyzet. Amúgy meg elég hely van Ázsiában, nyugodtan ott maradhattak volna.

2015. dec. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!