Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Repülőgép rajongó vagyok....

Kristóf_2003 kérdése:

Repülőgép rajongó vagyok. Arra gondoltam hogy repülőgép modelleket kérrek karácsonyra, de attol félek hogy azokat csak nézem majd a szobámba azt annyi. Kb.20. 000 Ft. -ért mondanátok dolgokat?

Figyelt kérdés
20.000 Ft az a max!

2015. dec. 20. 11:39
 1/4 szántóvető ***** válasza:
drón.
2015. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyar korrepetálás kijön ennyiből.

Ha kész modelleket kapsz, azt tényleg csak nézegetni lehet. Ezzel olyannak érdemes foglalkozni, aki „mindent tud” az eredetiről. Lehet kapni nagyon jó kitteket, amelyeket magad állíthatsz össze. Matrica és ragasztó szokott bennük lenni, festéket nem, csak festési útmutatót tartalmaznak. Ezek nem olcsók. Egy 6-8 ezer forintos makett, mire elkészül, majdnem a duplája.

Az benne az élvezet, hogy ismered az eredetit, a kittben lévő elemek hibáit ismered, s ki tudod javítani. Nem viccelek, olvastam olyant, hogy ezred millimétereket csiszol le valaki, mert csak úgy pontos.

Vannak, akik egyes részeket nem használnak fel, hanem maguk készítik el. Sőt olyanok is, akik minden alkatrészt házilag állítanak elő.

Ezek is addig szórakoztatóak, amíg bíbelődsz vele, később már csak porfogó. Az izgalmat ekkor már a takarítás jelenti, ha családtagod nem veszi komolyan, hogy tabu. Egyes részek nagyon sérülékenyek, s nem bírják ki az átlagos tisztogatási lázt.


Tamiya, Rewell jó maketteket gyárt, de mindegyiknek érdemes utánaolvasni.

2015. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hirtelen ezek jutnak eszembe:

Ha nem ragaszkodsz a tárgyi ajándékhoz...

Repülős ötletnek esetleg: kuponos oldalon lehet találni szimulátoros repülési lehetőségeket.

Pl.:

[link]


esetleg hasonló:

[link]



Illetve repüléshez szintén kapcsolható élmény:


[link]


De a qponverzum.hu Élmény kategóriájában többféle repülős témájú lehetőséget találhatsz, 20000 Ft alatt is.


De itt is van rengeteg:

[link]


Vagy:

Kérhetsz egy éves előfizetést valamilyen repülős újságra. Pl: Aeromagazin, Aranysas stb.

2015. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hasznosak.
2015. dec. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!