Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar Altiszti Akademia vagy...

Carmike10 kérdése:

Magyar Altiszti Akademia vagy Magyar Rendeszeti Szakkozepiskola Adyliget?

Figyelt kérdés

Szeretnek rendor is illetve katona is lenni de a fizetes meg a munkakor elegge elgondolkodtat.

Katonakent ha elvegzem akkor laktamyaba lennek napi 8 ora munka alberlet tamogatas 60.000 ft es 170 koruli fizetes es emelik.

Rendorkent 12 ora delelott 12 ora delutan masfel nap szunet de az mozgalnassabb elore lepes bar penzbe nem tudom mit lehet meg elore jutni es melyik lenne jobb megelhetesbol?



2015. dec. 20. 16:35
 1/1 Akárki21 válasza:

Hát én a rendőri, tiszthelyettesi oldalról tudok nyilatkozni. Pénz az nettó 140-180 (túlórákkal).

Nem látok bele a katonai részébe, de szerintem mindenképpen mozgalmasabb a rendőri pálya, mint a katonai. Katonai fizetésnek nem tudom, hogy honnan vetted azt a 170-et. Nagyon rossz a fizetésük a katonáknak Magyarországon... Sokan azért is jöttek át a Rendőrséghez.

2016. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!