Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fanfictiont keresek, nem...

Egy fanfictiont keresek, nem tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Larry Stylinson a téma. Sosem voltam Larry shipper, de ez a fanfic tetszett. A Wattpadon találtam, de bekattant a gépem és eltűnt. Arról szól, hogy Louis egy rendőr, Harry pedig egy bérgyilkos és egy nap Harry megöl egy nőt amiért gyerekeket bántalmazott. Louisnak börtönbe kéne zárnia őt, de nem teszi. Harold megbízást kap a főnökétől, hogy meg kell ölnie Tomlinsont, akivel 16 éves korában járt. Ez a lényege, vagyis ameddig én olvastam. Kérlek, ha valaki tud, segítsen! Köszönöm.

2015. dec. 21. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha magyar a fic, kérdezz körbe rajongói fórumokon, lehet, hogy valaki lementette magának. Nem tudok róla, hogy nagyobb magyar fices oldalon fenn lenne ilyen.

Ha angol, akkor AO3 és fanfiction.net. Sajnálom, hogy nem tudok többet ajánlani... :(

2016. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!