Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fognátok össze bombabiz...

Hogyan fognátok össze bombabiztosan, nyom nélkül nem szétszedhetően kb 70 oldalt egybe?

Figyelt kérdés

Tűzőgép nem éri át, ha meg kilyukasztom és madzaggal átkötöm, rá matrica és lepecsételem, akkor nem lehet lapozgatni, szal nem találok megoldást.


Valakinek ötlete? Persze a legjobb egy olyan ipari tűzőgép lenne aminek nem gond a 70 oldal aztán azzal fent bal sarokban 3x rátűzni + matrica és pecsét, na de házi körülmények közt tudtok valami megoldást?


2015. dec. 21. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg külön-külön nem megoldható?
2015. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy érted a külön-különt? a 70 oldal alkot egy dokumentumot, ennek szétválaszthatatlanul egyben kellene maradnia, de már ott tartok h fogom és összevarrom a lapokat, egyszerűen semmilyen megoldást nem találok.
2015. dec. 22. 06:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem biztos, hogy megfelel, de egy ötlet:

Esetleg lyukasztógéppel kilyukasztod és lefűzős mappába belefűzöd. Lyukasztógéppel lapokat kettesével, hármasával befoghatod, lyukaszthatod. Persze függ a lapmérettől is, de ha nem sokkal nagyobb, mint A/4-es, akkor simán belefér egy átlagos méretű, papírboltban/irodaszer boltban kapható kézi lyukasztóba.

Mappafüggően lehet hivatalos és ajándékhoz illően esztétikus.

2015. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, köszi, ezt már csináltam, de elég magas szintekre kell az irat, és persze azzal kezdték, hogy rögtön kiszórták a lapokat belőle, mert nem tudták úgy lapozgatni és a mellékleteket nézegetni, mintha csak simán össze lettek volna tűzve.


Nekem más már nem jutott eszembe, minthogy átlyukasztom, de nem teszem mappába, hanem egy erős zsinórral átfűzöm, hogy bármennyire is 100-szor lapozzák át az oldalakat, akkor se essen szét az egész, aztán leghátul leragasztom körcímkével (sajnos az is fontos szempont, hogy nyom nélkül ne lehessen szétszedni és netán lapokat cserélgetni).

2015. dec. 23. 07:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmmm, értem, hogy miért nem jó akkor a mappás változat. Esetleg még egy dolog eszembe jutott, amit ajándéknaptárhoz használtunk már, bár esztétikailag nem feltétlenül tökéletes, de nem rosszabb talán, mint a zsinóros megkötés:

Alap itt is, hogy lyukasztóval lyukasztod a lapokat több helyen, és kis méretű fém függönykarikára felfűzöd.

Nálunk a naptárt 3 karikára fűztük, lehetett lapozni viszont gyakorlatilag cefet nagy macera lett volna szétbontani.


Más sajna nekem sem jut eszembe.

2015. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszi megpróbálom ....
2015. dec. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!