Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látta, de most csak egy üres...

Látta, de most csak egy üres karika?

Figyelt kérdés
Elküldtem egy üzenetet, amit meg is kapott az illető, láttam a kis profilképet a szöveg mellett.De most megint megnyitottam és csak egy üres karika van mellette. Mi történt?
2015. dec. 22. 04:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet már késő van, de egy szót sem értek abból, amit írsz kedves felhasználó.
2015. dec. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha értelmetlen bocsánat. A lényeg, hogy messengeren elküldtem egy üzenetet, és akinek küldtem látta, mert a kis profilkép az üzenettel egy szintben volt. Ma megint megnyitottam a beszélgetést, de ahol korábban a mini profkép volt, mostanra egy üres karika lett, ami akkor szokott lenni, ha még nem olvasta el az üzenetet.
2015. dec. 22. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, hogy egyszer kiirja, hogy látta, aztán másnap már semmi sincs ott, franc sem tudja mi lehet ez, valamikor kiirja hogy láttam, utána az illető nem aktiv kb. 5 percig, és kiderül hogy ő valojában nem is látta, csak az a sz*ros fb. irta oda valami oknál fogva.
2015. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
láttam helyett látta* -m* :D
2015. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen miért van ez, hogy szarakszik. :D
2015. dec. 22. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szarakszik az. Igy van rendjén. :"D

Pl. valamelyik nap beszéltem valakivel, látta hogy elköszöntem tőle, ma már l*fasz sincs ott, nem az hogy látta. :D

2015. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!