Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek valami...

Szerintetek ezek valami jelek? Vagy csak tulsagosan megijedtem? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Az elmult napokban rengeteg furcsa es egyben borzalmas dolog tortenik korulottem...Tegnap ejjel az egesz csalad aludt mar ,kiveve engem...(az en szobam a haz masik vegen van) ...arra lettem figyelmes hogy valaki kiabal...egy arra jaro ferfi volt aki epp az allatai melle ment ki ejszakara ,o vette eszre hogy eg a hazunk...meg egy kis ido kelett volna es az egesz csaladom elveszitem...mert fustmergezest kaptak volna ...valahogy sikerult epsegben megusznia mindenkinek....de ma ujabb baleset tortent...ezuttal a baratom ...munkabol hazafele elaludt a kormanynal es nekicsapodott egy oszlopnak...szerencsere neki sem lett nagyobb baja...szerintetek veletlen ,hogy mindenki aki fontos nekem eletveszelyes helyzetbe kerult 36 ora leforgasa alatt ? mi van ha ezek valamifele jelek?vagy lehet csak tulsagosan megijedtem??

2015. dec. 23. 00:43
 1/1 anonim válasza:

Ne veszitsd el a fejed, ez nagyon fontos.

Valamifele figyelmeztetes, utalas, talan arra, hogy a jovoben irtora figyelned kell a szeretteidre, sajat magadra, a kornyezetedre. Ha tovabbi balesetek tortennenek, erdemes szerintem felkeresni hozzaerto asztrologust...

2015. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!