Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ebayen rendeltem vmit és...

Az ebayen rendeltem vmit és nem érkezett semmi üzenet akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugye csütörtökön 17.-én vettem meg és le is vette a pénzt a bankkártyámról, de nem kaptam semmi levelet az emailomra és ilyenkor mit kell tenni mert keresem azt az oldalt és nem találom már... Ha várok az jó megoldás?? vagys hogy ha nem keresek a csomag után meg ilyesmi??? csak még soha nem vásároltam ebayen és remélem vki tud segíteni és hogy egy picit érthető volt. :)) előre is köszönöm. :*

2015. dec. 23. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az eBay-ről rendeltél?


Biztos, hogy azt az emailcímet adtad meg, amin várod a visszaigazolást?


Nincs a levél a spam mappában?


Mi az, hogy nem találod azt az oldalt? Melyiket? Ha eBay-en vásárolsz, akkor a vásárolt temékeid között látnod kell, mit vettél, mikor, ki lett-e fizetve, mikor.

2015. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a spamek közé nem jött levél az ebaytől de azt hogy kell megnézni az ebayen hogy miket vásároltam vagyis mit kell megnyomjak ahoz?? ugye angolul van és nem nagyon tudok angolul
2015. dec. 23. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobb felső sarokban "My eBay" és a legördülő menüből "Purchase history".
2015. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben megtaláltam azt csak hogyan tudom nyomon követni vagy mi aaaz????
2015. dec. 23. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi mi? Mit akarsz nyomon követni?


A termék mellett jobbra van négy kis ikon:

- Dollárjel (ha fekete, már fizettél)

- Csomag (ha szürke, még nincs feladva, ha fekete, postázták

- Ceruza, boríték: feedback (adott, kapott értékelés)


Ezektől jobbra van egy "More actions" nevű menü, erre rákattintva a legfelső menüpont a "Contact seller", itt lehet kapcsolatba lépni az eladóval, ha akarsz.


Nem, nem fogok segíteni angolul levelet írni.

2015. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a dollár jel az fekete de a csomag jel még szürke és akkor el fogják küldeni?? mert rendeltem már a wish-en és ott nagyon sok csomagom még nem érkezett meg és gondoltam megkérdem itt valakitől, de köszi a segítséget. Amúgy angolul nagyjából tudok levelet írni, csak nem nagyon értem amit írnak és.... nahhh mindegy
2015. dec. 23. 22:17
 7/11 anonim ***** válasza:

"akkor el fogják küldeni??"

Nem vagyok jós, nem tudom. Miért ne küldenék el? Meg kell nézni az eladó értékelését. Ha sok pozití•vja van, akkor nem fog átverni.


"mert rendeltem már a wish-en"

Nem tudom, mi az a wish és nem is érdekel. Nem az eBay, tehát nincs köze hozzá. Egyébként nyilván tudod, ohgy nem "az eBay-től" rendeltél, hanem egy magánszemélytől/cégtől, aki az eBay-en árulja a termékét.


"de köszi a segítséget"

Nincs mit.


"Amúgy angolul nagyjából tudok levelet írni, csak nem nagyon értem amit írnak"

Na ezt nem teljesen értem :D

2015. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hétfőn vettem terméket ebay-ról, és ma jelezte h fel lett adva!! Fogsz majd levelet kapni,de ha ennyire nem értesz ebayhez minek vásárolsz??
2015. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a csomag feladásáról, de a rendelésről és a fizetésről is küld emailt az eBay. A kérdező ezeket nem kapta meg (szövegértés!), tehát valószínűleg a feladásról szólót sem fogja, az pedig nyilván nem vígasztalja, hogy te a sajátodat megkaptad.
2015. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ha még most se történt semmi és az utolsó előtti kommentelőnek egyből feladásra került a csomagja akkor inkább tényleg hagyjam és várjak míg megérkezik???
2015. dec. 26. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!