Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincsenek lányok a...

Miért nincsenek lányok a szórakozóhelyeken? (Legalábbis jóval kevesebben vannak, mint a srácok. )

Figyelt kérdés

Tegnap este beültünk egy ír pub-ba pesten. Jóféle, hangulatos (nem túl drága) hely, tele is volt egész éjjel. Azonban észrevettem, hogy kb 50 srác és kb 5-6 csaj van bent. És nem egy focimeccs néző lepusztult pub. Mondjuk ezt máshol (mondjuk disco-ban) is észrevettem. Ha nem is ilyen arányban, de jóval kevesebb csaj szokott lenni.

Lányok ti ilyenkor csak otthon ültök vagy pilates-en vagytok vagy micsoda? :)



2015. dec. 23. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap kedd volt, azaz hétköznap. Nem mindenki jár hétköznap kocsmába.
2015. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom a kérdés lényege átment :S
2015. dec. 23. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a lányok nem akarnak ismerkedni, ezért erre sehol nem adnak lehetőséget a normális férfiaknak sem!... Azt, hogy miért nem akarnak ismerkedni, a lányoktól kérdezd!
2015. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztalom a Margitszigettől elkezdve mindenhol, hogy a lányok egyszerűen nem akarnak hallani sem az ismerkedés semmilyen formájáról sem! Nem csak a szórakozóhelyeken van ez kérdező, hanem Budapesten mindenhol!!
2015. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Nem Bp-n élek, itt nincsenek is ilyen helyek, ill. nem éjszaka. Amúgy is inkább otthonülős vagyok. A többieknek meg van barátja.

Ha elmegyek valahova pl. koncert ott meg inkább csak a könnyű kalandokat keresik a férfiak, azt vettem észre.

2015. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!