Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthon piálgatsz, és unalmadba...

Otthon piálgatsz, és unalmadban keresed azokat a kérdéseket amikhez hozzá tudsz szólni, és már egyre kevesebben kérdeznek?

Figyelt kérdés
Hát igen, későre jár, én is egyre kevesebb ilyet találok, de még nem akarok aludni.

2015. ápr. 12. 00:11
 1/3 anonim válasza:
Én ma nem piálgattam.:(
2015. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem érzed át a helyzetem. :D
2015. ápr. 12. 00:38
 3/3 anonim válasza:
Szia! Átérzem a helyzeted.1,5 hónapja meghalt édesapám,anyám már régen(18 éve) szóval nem tudtam magammal sokáig mit kezdeni.Reggel levittem a gyereket oviba,bevasaroltam,megfoztem,rendbe tettem a házat.Aztán jobb dolgom nem leven Elkezdtem sörözni.Sajnos egyre többet ittam,Eljött az az időszak,hogy már semmi nem érdekelt.Teltek a napok,Rájöttem,hogy ez így nem lehet,össze kell szedni magam.Szóval te se pialj,több gondod lesz,mint volt/ van.
2015. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!