Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eomantikus animék, amiben...

Fülemen Tánya kérdése:

Eomantikus animék, amiben összejönnek a főszereplők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyanokat keresek mint pl.: Sukitte ii na-yo,vagy a Lovely Complex,Hiiro no Kakera..Tehat lehet vicces stb. de jojjenek ossze! XD olyan keves ilyen van :( ismerek meg egy csomot de abban nem jonnek ossze csak mangaban..mint pl.:Kaichou wa Maid-sama,meg Blue Ride stb. És legyen igényes,szépen kidolgozott! :) kosziiii:3

2015. dec. 24. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ore Monogatari!!
2015. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Junjou romantica
2015. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ookami Shoujo to Kuro Ouji (ezt imádtam :D)

Itazura na Kiss (nem tudom, hogy tetszeni fog-e a grafikája, kicsit régies, de teljesen elviselhető)

Tonari no Kaibutsu-kun (ezt ideírtam, bocsi már elfelejtettem, hogy összejönnek-e, de én nagyon szerettem)

Kamisama Hajimemashita (ezt nagyon szerettem, nem lesznek egy pár, de többször is van benne csók + teljesen egyértelmű, hogy szeretik egymást)

Otome Youkai Zakuro (ebbe nem hivatalosan jönnek össze, de lesz csók... nem tudom hogy jó-e neked, nézd meg :D)

Kyoukai no Kanata (ez elég jó)

Bokura ga Ita (elég ,,szomorkás" a hangulata, de inkább talán a ,,depressziós" szót lehetne rá használni... ettől eltekintve nagyon szép anime, a vége is elég jó lett, már az elég korai részekben összejönnek)

Sankarea (engem megfogott a történet, érdekes :D a végén jönnek össze, de folyamatosan ,,együtt" vannak :D)


Ezeket mind ajánlom, nagyon szerettem őket :)

2015. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!