Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kapjam meg a tabletemet?

Hogy kapjam meg a tabletemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vok.(lány) és nagyon szeretnék egy új tabletet, ami nagyon sokáig kitartana és nem lassulna le, de az a baj, hogy amit kinéztem az 50 000 ft-ba kerül, amit a szüleim biztosan nem fizetnének ki, se karácsonyra, se szülinapra, se semmikorra. Félévkor 4-es,5-eim lesznek, de nem ettől függ, mert hogy ha kitűnő lennék, akkor se kaphatnám meg.(Sokat használám a tanuláshoz is, ezétt kéne, hogy ne lassuljon le, mert a gépem már gyötrelem. Haza jövök:lecke: rá kell keresni valamire, hát várhatok, hogy a gép behozzon valamit.) Hogy kapjam meg a tabletet?(Diákmunkára is gondoltam,de nem sok esélyét látom, mivel szt. szociális fóbiám van, legalábbis a tesztek ezt mutatják.) A normális válaszokat előre is köszönöm.



2015. dec. 25. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretik az elektronikus kütyüket?

Fiatalnak tartanak?

2015. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, csak gondolom, annyira nem engedhetjük meg magunknak, de én tényleg nagyon szeretném. Azt már feladtam, hogy lesz egy normális telóm, mielőtt felnövök, de akkor már egy tabletet had kapjak. Tudsz javasolni valamit, hogy mit tegyek?
2015. dec. 25. 18:26
 3/7 anonim válasza:
Születésnapra, névnapra kapsz pénzt? Ha igen, akkor próbálj gyűjteni, a maradékot meg majd talán kipótolják a szüleid.
2015. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de nem túl sokat, de azért kösz az ötletet.
2015. dec. 26. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
adj el valamit amit már nem hazsnálsz
2015. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nincs olyan nagy értékű dolgom.
2015. dec. 28. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez igy elég nehéz lessz sajna
2015. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!