Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi jellemző a nyilas csillagje...

Mi jellemző a nyilas csillagjegyűekre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Huuuu hát gondolom, h személyes véleménye vagy kiváncsi..és nem a tudományra. Mit irjak..magamról..Hát őszinte, sokkal meggondoltabb mint általában az emberek, könnyen barátkozik, lehet h egy picit hiszékeny..de ugye ezt korrigálja a meggondoltság. Egyelőre ennyi jut eszembe. Te is nyilas vagy?
2010. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mindig van náluk nyíl
2010. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Optimista, határozott, szerencsés.
2010. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is nyilas vagyok, de nem hiszem, hogy annyira függne ettől a személyiségem. De azért leírom. (:

Makacs, büszke, meggondolatlan, érzékeny (egy picit talán túlságosan is), nem lehet könnyen kihozni a sodromból.

Most csak ennyi jutott eszembe. (:

Nem hiszem, hogy "tipikus nyilas" vagyok.

2010. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
kell a szabadság nagyoon! hiszékeny, érzékeny, önfejü, talán ezek :)
2010. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

imádjuk a szabadságot,nem szeretjük ha valamiben be akarnak korlátozni minket. Szenvedéllyel tudunk szeretni,illetve kiállni az igazunk mellett. Szeretünk mindig uj dolgokat tanulni,nekünk a leghosszabb a névjegykártyánk...:D

Kutyarajongó vagyok személy szerint,szeretma természetet,nem birok egy napnál tovább a 4 fal közt lenni.Mindig mehetnékem van.Ha csak a bevásárlókp-ig,akkor odáig,de nembirokk egy helybe ülni( most vizsgaidőszak kész halál volt!!)

Nem vagyunk tul hűségesek,imádunk flörtölni,de ha szerelmesek leszünk akkor tudunk hűek lenni.Viszont nem örökre!! Ez fontos.Egy Nyilas sosem fog az oltár elé cipelni,szeretünk mindig hagyni 1 kiskaput szóval érted...de ha megadod a kellő szabadságot nekünk,nem akarunk majd elmenni!

Egy nyilas lány :)

2010. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is nyilas vagyok, és rám a következők igazak :

becsületes

nyílt

érzékeny

lobbanékony

önfejű

makacs

nem túl kitartó

a saját igazát mindig megvédi

nagyszájú

odaadó

nem bosszúálló

könnyen barátkozó, de ha valakivel összeveszek, és tudom h nekem van igazam,akkor nem kérek bocsánatot ( néha hajlamos vagyok arra h engedjek)

párkapcsolatban odaadó, eleinte nem szivesen mutat ki érzelmeket

vidám

optimista

:) nagyjából ennyi.

2010. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is mint nyilas, rettentően érzékeny tipus, szívesen segítek másokon, megesik a szívem mindenkin,bele tudom élni magam mások helyzetébe, nagylelkü, odaadó, én személy szerint nagyon hűséges ,ki mutatom az érzelmeimet,hiszékeny és naív,könnyen befolyásolható,derű látó ,optimista(naívságom miatt),szeretem ha szeretnek ,de férjhez menni én sem szeretnék,mert ha mégsem sikerülne,kell a kiskapu ami nyitva áll mindig.
2010. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én is nyilas vagyok.. elég megmagyarázhatatlan:

türelmes mégis türelmetlen

önző mégis önzetlen

zárkózott mégis nyitott

barátságos mégis flegma

talpraesett olykor mégis elesett

megesik a szívem másokon

párkapcsolatban odaadó és nagyon szerető

és talán a 3 legrosszabb tulajdonságom ami miatt sokan kihasználnak sajnos:

nagyszívű, HIHETETLENÜL toleráns más emberekkel szemben, és még mások hibái miatt is én érzem magam rosszul

2010. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Utolsó válaszoló mintha rólam írtál volna !

23/nyilas lány

2011. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!